WARSZTATY Z PISANIA POZWÓW

dla członków SKN Blok Prawa Komputerowego oraz SKN Uniwersytecka Poradnia Prawna

Jak napisać pozew?
Co to jest formularz?
Czym jest EPU?

Tego oraz wielu innych praktycznych informacji dowiesz się na warsztatach prowadzonych przez mgr Annę Zalesińską, doktorantkę w Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej, aplikantkę radcowską.

Terminy:
  • pierwsze spotkanie: 21.11.2011 r. (poniedziałek), godz. 12.00, sala 303c
  • drugie spotkanie: 02.12.2011 r. (piątek), godz. 12.00, sala 303c
Warsztaty skierowane są do studentów III i IV roku. Dla bardziej ˝zaawansowanych˝, czyli studentów V roku, przeprowadzimy szkolenie z pisania apelacji, trudniejszych pozwów i projektowania umów w przyszłym semestrze.

Uwaga! Zapisując się deklarujesz chęć uczestnictwa w obydwu spotkaniach. Nie można zapisać się tylko na jedne warsztaty!

Liczba miejsc ograniczona, także proszę o szybkie podejmowanie decyzji:-)

Zgłosić się można pisząc maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowe media - news

Źródła nie znaleziono