DOŁĄCZ DO JEDNEGO Z NAJAKTYWNIEJSZYCH KÓŁ NAUKOWYCH NA WYDZIALE PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO! :)

Jeżeli studiujesz i:
- chcesz rozwijać swoje zainteresowania
- poznać ciekawych ludzi
- zdobyć wiedzę praktyczną
- uczestniczyć w konferencjach i projektach krajowych oraz zagranicznych
...to miejsce dla Ciebie!

Przyjdź i dowiedz się kim jesteśmy i co robimy - spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 22 października (czwartek) o godz. 17.00 w sali 401 C. Zapraszamy studentów WPAiE, szczególnie tych z pierwszego roku!

Nie możesz przyjść, a chcesz działać? Napisz do nas- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dodaj swoje imię, nazwisko, rok i kierunek studiów- będziemy informować Cię o nabieżąco o aktualnościach :).

UWAGA! Na spotkanie zaproszeni są też wszyscy dotychczasowi członkowie koła! Dowiecie się co przed nami oraz będzie można zapisać się na dwa zbliżające się wyjazdy:)

Do zobaczenia!

Nowe media - news