Formularz Zgłoszeniowy

 

w imieniu Studenckiego Koła Naukowego Blok Prawa Komputerowego, działającego przy Centrum Badań Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej na Uniwersytecie Wrocławskim, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową E-Administracja.
W związku z dynamicznym rozwojem nowych technologii zmienił się sposób postrzegania funkcji administracji publicznej. Aktualne więc wydaje się pytanie związane z jakością jej funkcjonowania. W jaki sposób istnienie elektronicznej administracji może poprawić jakość świadczonych przez nią usług? Czy jest ona w pełni wykorzystywana? Czy pojawiające się nowe technologie informatyczne mogą stanowić zagrożenie dla prawidłowego funkcjonowania administracji publicznej? 
Zapraszamy do zgłaszania referatów obejmujących tematykę między innymi:
- perspektyw i zagrożeń jakie niesie informatyzacja administracji publicznej
- nowych technologii, które mogą być wykorzystywane do lepszego funkcjonowania administracji publicznej;
- ochrony danych osobowych w administracji publicznej 
- rozwiązań prawnych oraz technicznych przyjętych występujących w innych krajach oraz systemach organizacyjnych
Jesteśmy oczywiście otwarci na inne propozycje wystąpień związane z problematyką konferencji.
Nie przewidujemy opłaty konferencyjnej w związku z czym nie zapewniamy noclegów ani nie pokrywamy kosztów przejazdu. Zapewniamy natomiast materiały konferencyjne, certyfikat uczestnictwa oraz drobny poczęstunek. 
Zapraszamy do zgłaszania się wszystkich studentów, doktorantów oraz absolwentów Uczelni Wyższych polskich i zagranicznych do 18 listopada 2014 r. Wypełniony formularz należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.