SKN Blok Prawa Komputerowego oraz Centrum Badań Prawych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej Uniwersytetu Wrocławskiego mają zaszczyt zaprosić na warsztaty z pisania umów licencyjnych.
Warsztaty będą się skupiały na podstawach pisania umów, w tym umowy licencyjnej. W pierwszej części nastąpi omówienie podstaw pisania umów, w drugiej uczestnicy przejdą do bardziej praktycznej części związanej z tworzeniem i praktycznym zastosowaniem umów licencyjnych.
Umową licencyjną nazywamy umowę, na podstawie której twórca uprawnia licencjobiorcę do korzystania z utworu w określony sposób. W odróżnieniu od umów o przeniesienie praw autorskich poprzez umowy licencyjne autor nie wyzbywa się autorskich praw majątkowych, a jedynie upoważnia do korzystania z utworu na określonym polu eksploatacji.

Warsztaty przeprowadzi mgr Karolina Trzeciak-Wach, doktorantka Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikantka radcowska, członek honorowy SKN Blok Prawa Komputerowego.

Zachęcamy do przyniesienia na warsztaty Kodeksu Cywilnego oraz Ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Ułatwi to pracę w poruszanej materii.

MIEJSCE: sala 01B WPAiE UWr
DATA: 15 stycznia 2015 r., godzina 17:00

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści wpisując: imię, nazwisko, rok, tryb, kierunek studiów (warsztaty przeprowadzone zostaną tylko dla studentów WPAiE UWr). UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/576028842531254/

Nowe media - news

Źródła nie znaleziono