W dniu 9 stycznia 2009 r. Studenckie Koło Naukowe – Blok Prawa Komputerowego było organizatorem seminarium naukowego poświęconego prawu gospodarczemu Unii Europejskiej.
Specjalnymi gośćmi seminarium byli studenci Uniwersytetu Warszawskiego, skupieni wokół działającego tam Koła Naukowego Prawa Europejskiego, którego opiekunem naukowym jest dr Anna Zawidzka.
Członkowie SKN – BPK przygotowali następujące wystąpienia:
  1. mgr Anna Zalesińska – "Sąd XXI wieku. Informatyzacja wymiaru sprawiedliwości"
  2. mgr Tomasz Jarzębowski – "Czy komputer zastąpi sędziego?"
  3. mgr Dominik Góra – "Elektroniczne doręczenia – przyczynek do dyskusji"
  4. Rafał Rybicki – "Miejsce Unii Europejskiej w nowym ładzie światowym"
  5. Łukasz Cieślak – "Dostęp do informacji publicznej i jej ponowne wykorzystanie w Unii Europejskiej"
Członkowie Koła Naukowego Prawa Europejskiego przygotowali zaś wystąpienia poświęcone następującym zagadnieniom:
  1. Mateusz Kamiński - Prawa człowieka a swobody gospodarcze Wspólnot Europejskich
  2. Elżbieta Krajewska - "Złota akcja" w orzecznictwie ETS - wybrane problemy
  3. Karolina Sereja - Stosowanie prawa konkurencji w sektorze farmaceutycznym